بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

غلبه بر استرس جشن عروسی

اینکه روز های قبل از مهم ترین مراسمتان که از چند ماه قبل برای آن برنامه ریزی کرده اید اشتیاقی برایتان خواهد داشت که گاهی با استرس همراه خواهد بود و جز جدا نشدنی یکدیگر هستند اما مشکل زمانی پیش می آید که این استرس غالب تمام احساساتتان شده و شما و اطرافیتان را نگران کند .

معمولا اضطراب مواردی مثل این که….

آیا غذا به همه ی میهمان ها خواهد رسید ؟

آیا کیک به موقع خواهد رسید ؟

آیا آرایش عروس تا آخر مراسم به  زیبایی ساعات اولیه باقی خواهد ماند ؟

آیا بچه های کوچک میهمانی را می توان کنترل کرد که خرابکاری نکنند ؟

و صدها فکر دیگر درباره ی مراسم به ذهنتان خطور خواهد کرد .

عروس و داماد هرطور شده باید از این استرس خلاص شوند چراکه بوده اند زوج هایی که بعد از مراسمشان گفتند هیچ چیزی از جشن متوجه نشدیم و اصلا خوش نگذشته ، پس برای اینکه بتوانید بر استرستان غلبه کنید راه هایی به شما پیشنهاد خواهیم داد .

  • با خواندن مقاله ی ” برنامه ریزی دقیق عروسی  ” برنامه ریزی لازم برای انجام تمام موارد عروسی داشته باشید و مطمئن شوید تمامی موارد به خوبی و زیر نظر خود و یا همسرتان انجام شده باشد . با برنامه ریزی طولانی می توانید خودتان کارها را به عهده بگیرید وگرنه با سپردن کارها به دست دوستان و یا خانواده ها استرس انجام شدن امور را خواهید داشت .
  • به خودتان برای غلبه بر این اضطراب کمک کنید چرا که این استرس ها به زودی به بیماری های جسمی منجر خواهند شد . پس هرچه زودتر برای کاهش و از بین بردن آن اقدام کنید . ورزش را در برنامه ی یک ماه قبل از مراستان داشته باشید تا به کنترل و حذف استرس به شما کمک کند .
  • شماره ی تماس و آدرس تمام خدماتی که در روز و یا بعد از روز عروسی با آن ها کار دارید را در تلفن خود ذخیره کنید . تا اگر مثلا کیک عروسی هنوز نرسیده به یک نفر شماره و آدرس شیرینی فروشی را بدهید تا پیگیر ارسال آن باشد .
  • از نزدیکان خود بخواهید در امور مربوط به عروسی به شما مشورت دهند . مخصوصا کمک پدر و مادر ها و یا کسانی که به تازگی ازدواج کرده اند خیلی به شما کمک خواهد کرد . هچنین فراموش نکنید این جشن بعد از شما و همسرتان برای پدر و مادرها هم خیلی مهم و استرس زا خواهد بود . پس با درمیان گذاشتن امور با آن ها این اطمینان را خواهند یافت که کارها به درستی انجام شده است و از نگرانی درخواهند آمد .
  • فراموش نکنید این یک جشن است و بهترین و شادترین روز شما و همسرتان خواهد بود . با فکر کردن به مسائل کوچک و پیش پا افتاده خودتان را از شادی این روز محروم نکنید . به این فکر کنید که کسانی که در این جشن حضور دارند همه از دوستان و اقوام شما هستند و شما در یک برنامه پخش زنده ی تلویزیونی شرکت نکرده اید که استرس خوب دیده شدن و به نحو احسنت برگزار شدن مراسمتان را داشته باشید . شما و همسرتان تمام تلاشتان را برای درست و به موقع انجام شدن مراسم انجام داده اید پس اگر کمی برنامه ها در روز مراسم جا به جا شد و یا اتفاقی که نباید رخ داد از زیر چشم بگذرانید چرا که تمام این ها روزی خاطره خواهد شد .
  • اینکه از یاد نبرید دوربین تمام مدت بر روی شما است شاید از اخم کردن و نشان دادن ناراحیتان صرف نظر کنید . چرا که هیچ عروس و دامادی دوست ندارند بعد از ده سال که فیلم عروسیشان را می بینند خود را برای این چهره ی عبوس که مطمئنا به خاطر یک مسئله ی کوچک بوده سرزنش کنند .
  • اگر با کسی رابطه ی خوبی نداشته اید اما به جشن شما آمده پس بهتر است به خاطر ارزشی که برای شما قائل شده ، شما هم حداقل در آن روز برخورد خوبی داشته باشید . از پدر و مادر ها هم بخواهید همین کار را انجام دهند .
  • در نهایت با همسرتان قراری بگذارید که مهم نیست هر اتفاقی در طی مراسم رخ دهد فقط مهم خوش گذشتن به شما و اطرافیانتان است . قول دهید هر چه میخواهد بشود اما لبخند از لب هایتان دور نخواهد شد . حتی حرف هایی که ممکن است اطرافیان با غرض و یا بی غرض در آن روز به شما بگویند که ممکن است ناراحتتان کند را از این گوش گرفته و از گوش دیگر بیرون کنید .